Fira de Tots Sants - Mercat Medieval en Cocentaina

Programa de la Fira de Tots Sants en Concentaina, mercado medieval, zoco, porrat.

del 1 al 5 de noviembre de 2018

Programa de la Fira de Tots Sants Cocentaina
Programa de la Fira de Tots Sants Cocentaina

Programa Mercat Medieval, Sóc Àrab i Porrat 2018

1 DE NOVEMBRE

 

ESCENARI PALAU A ESCENA

12:30 BIRLIBIRLOQUE

13:00 MÚSICA I SONS DE L'EDAT MITJANA

13:30 JUGLARÍAS

14:00 DOS BUFONES DE POSTÍN

17:30 DE CÒMICS I JOGLARS

18:00 LOS SECRETOS DE TRASGOS

19:30 DE CABALLEROS Y DAMAS

20:30 CONCERT MUSICAL

21:00 PASO A PASO

21:30 A QUEMARROPA

22:00 LOS DRUIDAS

 

ESCENARI PETIT PALAU

12:00 EL CASTELL ENCANTAT

12:30 CON LÍO, LAS LETRAS LLEGARAN

13:30 EL DRAGÓN Y SAN JORGE

17:00 PERSEO Y EL DESCUBRIMIENTO DEL FUEGO

17:30 TITELLES I PIRATES

18:00 LA PLATA DE GAIANES

19:00 EL PÍCARO JUANITO

19:30 HISTÒRIES PER ALS MENUTS

20:00 LA CREACIÓN DE UN CABALLERO

 

ESCENARI MÚSICA AL MERCAT

12:30 EL MÚSIC DE LA CABRA

13:30 DANSA DEL VENTRE

14:00 MÚSICA DE L'ERA VELLA

14:30 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

17:30 MÚSICA DE L'ERA VELLA

18:00 EL CARRO DE LA FARSA

18:30 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

19:00 AL-ANDALUS

20:00 MÚSICA DE L'ERA VELLA

20:45 DANSA DEL VENTRE

22:00 CONCERT FIRA FOLK

 

ESCENARI QUSTANTANIYA (SÒC ÀRAB)

12:00 DANSA DEL VENTRE

13:30 L'ORIENT MITJÀ I ELS SEUS MOVIMENTS

14:00 EL CIRD D'ABBASID BAGDAD

17:30 MARRAKEIX

19:00 DANSA DEL VENTRE

20:00 PERDUTS EN EL SÒC. Màgia i malabars.

20:30 AL-ANDALUS

21:00 EL CIRC D'ABBASID BAGDAD

21:30 L'ORIENT MITJÀ I ELS SEUS MOVIMENTS

 

ESCENARI PORRAT VALENCIÀ (PLA DE LA FONT)

10:00 GRUP DE DANSES COCENTAINA

12:30 MÚSICA TRADICIONAL VALENCIANA

14:30 DOLÇAINA I TABAL

16:00 TIR I ARROSSEGAMENT

17:00 DOLÇAINA I TABAL

18:00 PEP GIMENO BOTIFARRA

19:00 CERCAVILA AL PLA DE LA FONT

20:00 DOLÇAINA I TABAL EL DIA DE TOTS SANTS

2 DE NOVEMBRE "DIA DE LES ÀNIMES"

 

ESCENARI PALAU A ESCENA

12:00 PASO A PASO

12:30 YESCA I BACÍN

13:00 MÚSICA I SONS DE L'EDAT MITJANA

13:30 JUGLARÍAS

14:00 BIRLIBIRLOQUE

17:30 LOS SECRETOS DE TRASGOS

18:00 DE CÒMICS I JOGLARS

19:30 L'ALEGRIA D'AL-ANDALUS

20:30 DE CABALLEROS Y DAMAS

21:30 DA NOITE MEDIEVAL

22:00 FOLK-FIRA DE TOTS SANT

 

ESCENARI PETIT PALAU

12:00 EL DRAGÓ I SANT JORDI

12:30 CON LÍO, LAS LETRAS LLEGARAN

13:30 EL PÍCARO JUANITO

14:00 HISTÒRIES PER ALS MENUTS

17:00 PERSEO I EL DESCOBRIMENT DEL FOC

18:00 EL CASTELL ENCANTAT

19:00 EL CONTE AL REVÉS

20:00 LA CREACIÓN DE UN CABALLERO


ESCENARI MÚSICA AL MERCAT

12:00 EL MÚSIC DE LA CABRA

13:30 SONS CELTES

14:00 L'ORIENT MITJÀ I ELS SEUS MOVIMENTS

14:30 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

18:00 LUÍS EL PIADOSO

18:30 MELODÍES DE L'EDAT MITJANA

19:00 CONCERT FIRA FOLK

19:30 RODRIGO DÍAZ "ELDELBAR"

20:00 DANSA DEL VENTRE

20:30 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

21:30 MARRÀKEIX

22:00 LOS DRUIDAS

 

ESCENARI QUSTANTANIYA (SÒC ÀRAB)

12:00 BALLS I SONS ANDALUSINS

13:00 DANSA DEL VENTRE

14:00 L'ORIENT MITJÀ I ELS SEUS MOVIMENTS

18:00 BALL DE PALS I SONS ANDALUSINS

18:30 RAKS SHARKI

19:30 PERDUTS EN EL SÒC

20:00 MÚSICA ÀRAB

21:00 EL CIRC D'ABBASID BAGDAD

21:30 DANSA DEL VENTRE

 

ESCENARI PORRAT VALENCIÀ AL PLA DE LA FONT

12:00 DOLÇAINA I TABAL

13:30 CERCAVILA AL PLA DE LA FONT

17:00 MUNTADA I DOMA INFANTIL

18:00 MÚSICA TRADICIONAL I VALENCIANA

19:00 DOLÇAINA I TABAL

20:00 MÚSICA TRADICIONAL VALENCIANA

3 DE NOVEMBRE

 

ESCENARI PALAU A ESCENA

12:00 JUGLARÍAS

12:30 YESCA I BACÍN

13:00 CONCERT DE MÚSICA ANTIGA

14:00 BIRLIBIRLOQUE

17:30 L'ALEGRIA D'AL-ANDALUS

18:00 LES JOGLARESSES

18:30 DE CÒMICS I JOGLARS

19:30 PASO A PASO

20:00 DOS BUFONES DE POSTÍN

20:30 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

22:00 HONOR FAMILIAR

 

ESCENARI PETIT PALAU

11:00 EL CASTELL ENCANTAT

12:00 DOLÇA FIRA: EL VIATGE D'ALEXANDRÓS

13:00 LA PLATA DE GAIANES

13:30 EL CONTE AL REVÉS

14:00 EL PÍCARO JUANITO

17:00 LA CREACIÓN DE UN CABALLERO

18:00 DOLÇA FIRA: EL VIATGE D'ALEXANDRÓS

19:00 EL DRAGÓ I SANT JORDI

19:30 TITELLES I PIRATES

20:00 PERSEO I EL DESCOBRIMENT DEL FOC


ESCENARI MÚSICA AL MERCAT

12:00 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

13:00 MÀGIA I MALABARS

13:30 BALLS I SONS ANDALUSINS

14:00 EL MÚSIC DE LA CABRA

14:30 SONS CELTES

17:30 SONA LA MÚSICA!!

18:00 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

18:30 DANSA DEL VENTRE

19:30 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

20:30 L'ORIENT MITJÀ I ELS SEUS MOVIMENTS

21:00 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

21:30 A QUEMARROPA

22:00 LOS DRUIDAS

 

ESCENARI QUSTANTANIYA (SÒC ÀRAB)

11:30 EL CIRC D'ABBASID BAGDAD

12:00 BALLS I SONS ANDALUSINS

12:30 L'ORIENT MITJÀ I ELS SEUS MOVIMENTS

13:30 RAKS SHARKI

17:00 DANSA DEL VENTRE

18:00 MÀGIA I MALABARS

19:00 BALL DE PALS I SONS ANDALUSINS

20:00 BALLS I SONS ANDALUSINS

21:00 FOC AL SÒC ÀRAB

 

ESCENARI PORRAT VALENCIÀ AL PLA DE LA FONT

12:00 BALLS REGIONALS, LA DANSÀ DELS POBLES

13:00 LA TRILLA I ELS CANTS DE BATRE

13:30 BALLS DE PALAU I BALLS DE BANCAL

17:00 EXHIBICIÓ DE MUNTADA I DOMA

17:30 MÚSICA TRADICIONAL VALENCIANA

19:00 DOLÇAINA I TABAL

20:30 CERCAVILA AL PLA DE LA FONT

 

4 DE NOVEMBRE

 

ESCENARI PALAU A ESCENA

11:30 BIRLIBIRLOQUE

12:00 DE CABALLEROS Y DAMAS

12:30 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

13:00 DOS BUFONES DE POSTÍN

13:30 JOGLARIES

17:00 ELS SECRETS DE TRASGOS

18:00 EL MÚSIC DE LA CABRA

19:00 DE CÒMICS I JOGLARS

20:00 PAS A PAS

21:00 COCENTAINA EN EL TEMPS II

 

ESCENARI PETIT PALAU

12:00 LA PLATA DE GAIANES

13:00 EL CASTELL ENCANTAT

14:00 EL PÍCARO JUANITO

17:30 LA CREACIÓN DE UN CABALLERO

18:00 MÀGIA I MALABARS

18:30 CUENTILOCOS

19:00 EL DRAGÓ I SANT JORDI

19:30 CONTA CONTES

20:00 PERSEO I EL DESCOBRIMENT DEL FOC

ESCENARIO MÚSICA AL MERCAT

12:00 CIRC I MALABARS

12:30 IN TABERNA

14:00 FOLK DE L'EDAT MITJANA

18:00 RODRIGO DÍAZ "ELDELBAR"

18:30 MELODIES DE L'EDAT MITJANA

19:30 ELS MÚSICS DE LA CABRA

20:00 CONCERT FIRA FOLK

20:30 FOCS I MALABARS

21:00 LA DESPEDIDA

 

ESCENARI QUSTANTANIYA (SÒC ÀRAB)

11:30 DANSÀ DEL VENTRE

12:00 MÚSICS DEL SÒC

13:00 L'ORIENT MITJÀ I ELS SEUS MOVIMENTS

13:30 EL CIRC D'ABBASID BAGDAD

17:30 RAKS SHARKI

19:00 DANSÀ ORIENTAL

20:00 MOVIMENTS DE L'ORIENT

21:00 FOCS AL SÒC ÀRAB

 

ESCENARI PORRAT VALENCIÀ AL PLA DE LA FONT

12:00 EXHIBICIÓ DE MUNTADA I DOMA

12:00 BALLS REGIONALS, LA DANSÀ DELS POBLES

13:00 LA TRILLA I ELS CANTS DE BATRE

13:30 BALLS DE PALAU I BALLS DE BANCAL

17:30 CERCAVILA AL PLA DE LA FONT

19:00 MÚSICA TRADICIONAL VALENCIANA

20:00 DOLÇAINA I TABAL


Compártenos en Facebook

También te puede interesar: